Kensington miš optički crna 400 dpi, 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi
- Kataloški br:
- 3406142 - 62
- Oznaka:
- K72080WW
- EAN:
- 85896720805
- Kataloški br:
- 3406142 - 62
- Oznaka:
- K72080WW
- EAN:
- 85896720805
Kensington miš optički crna 400 dpi, 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredski optički 1600 DPI crni
- Bežični RF za obje ruke + Bluetooth + USB tipa A
- Vrsta pomicanja: Kuglica za pomicanje
- Izvor napajanja: baterije / kablovi
- Integrirana punjiva baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 400 dpi800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | crna |
| Širina | 133 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dubina | 153 mm |
| Težina | 285 g |
| Podržani operativni sustavi | macOS Windows |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Vek trajanja baterije | 4 Monat( e) |
| Raspon radne temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | ne |
| Prilagodljiva rezolucija pokreta | da |
| Broj režima rezolucije pokreta | 4 |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Broj po glavnoj kartonskoj kutiji | 4 Stück(e) |
| Mogućnost ponovnog punjenja | da |
| Broj programabilnih tastera | 8 |
| Uputstvo | da |
| Bluetooth niske enegrije (BLE) | da |
| Radni opseg vlažnosti | 5 - 90 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 471 g |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
Opis
Opis
Kensington SlimBlade™ Pro Trackball kombinira preciznost, udobnost i bežičnu praktičnost u modernom kontroleru s elegantnim, ergonomskim dizajnom i obje ruke. Možete birati između Bluetooth, 2,4 GHz bežične i žičane veze. Punjiva baterija traje do 4 mjeseca. Okretna kuglica za praćenje upravlja se prstom i nudi pomicanje s dva kuglična senzora za brzu navigaciju. Trackball zahtijeva manje prostora od miša te je udobniji i nježniji za dulju upotrebu jer se ruka i zglob manje pomiču. Optička tehnologija praćenja pruža maksimalnu preciznost i povećava produktivnost. Besplatni softver KensingtonWorks™ za prilagođavanje tipki, pokazivača miša i brzine pomicanja. Instalacija "uključi i radi". Kompatibilno sa sustavima Windows i macOS.
Za maksimalnu fleksibilnost možete birati između Bluetooth, bežične 2,4 GHz i žičane veze. Kompatibilno s Bluetooth LE (Bluetooth 4.0 / 5.0; stariji Bluetooth 3.0 nije podržan). Uključuje bežični adapter od 2,4 GHz (USB-A s USB-C na USB-A adapterom) i kabel za punjenje od 1,5 m s USB-C na USB-A (USB-C priključak na trackballu).
Punjiva baterija nudi 4 mjeseca trajanja baterije s jednim punjenjem putem USB-C priključka.
Velika kuglica za praćenje od 55 mm omogućuje korisnicima brzo i precizno pomicanje gore-dolje po web stranicama i dokumentima jednostavnim okretanjem.
Plosnati oblik omogućuje cjelodnevnu udobnost za dešnjake i ljevake. Trackball zahtijeva manje prostora nego korištenje miša te je udobniji i nježniji od miša tijekom duljeg korištenja, jer je potrebno manje pomicanja ruke i zapešća.
Dva senzora precizno prate veliku sferu od 55 mm, omogućujući korisniku preciznu kontrolu kursora koja zahtijeva manje pokreta ruke i zapešća. To omogućuje vrlo precizno i responzivno praćenje i pomicanje kursora.
Jednostavno spojite USB kabel na trackball i spremni ste za korištenje. Besplatni softver KensingtonWorks™ koji se može preuzeti nudi jednostavno konfiguriranje i personalizirano korištenje, omogućujući korisnicima dodjeljivanje raznih programskih funkcija 8 setova programabilnih tipki s instaliranim KensingtonWorks™-om. (Ima 4 pojedinačne tipke + 4 seta kombiniranih tipki).
128-bitna AES enkripcija vladine razine za poboljšanu sigurnost kako bi se spriječilo hakerima da prate bežičnu vezu i hvataju osjetljive informacije.
Podržava Windows 7 ili noviji [32-bitni/64-bitni*], macOS 10.13 ili noviji. *** Samo Windows 11, 64-bitni
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Za maksimalnu fleksibilnost možete birati između Bluetooth, bežične 2,4 GHz i žičane veze. Kompatibilno s Bluetooth LE (Bluetooth 4.0 / 5.0; stariji Bluetooth 3.0 nije podržan). Uključuje bežični adapter od 2,4 GHz (USB-A s USB-C na USB-A adapterom) i kabel za punjenje od 1,5 m s USB-C na USB-A (USB-C priključak na trackballu).
Punjiva baterija nudi 4 mjeseca trajanja baterije s jednim punjenjem putem USB-C priključka.
Velika kuglica za praćenje od 55 mm omogućuje korisnicima brzo i precizno pomicanje gore-dolje po web stranicama i dokumentima jednostavnim okretanjem.
Plosnati oblik omogućuje cjelodnevnu udobnost za dešnjake i ljevake. Trackball zahtijeva manje prostora nego korištenje miša te je udobniji i nježniji od miša tijekom duljeg korištenja, jer je potrebno manje pomicanja ruke i zapešća.
Dva senzora precizno prate veliku sferu od 55 mm, omogućujući korisniku preciznu kontrolu kursora koja zahtijeva manje pokreta ruke i zapešća. To omogućuje vrlo precizno i responzivno praćenje i pomicanje kursora.
Jednostavno spojite USB kabel na trackball i spremni ste za korištenje. Besplatni softver KensingtonWorks™ koji se može preuzeti nudi jednostavno konfiguriranje i personalizirano korištenje, omogućujući korisnicima dodjeljivanje raznih programskih funkcija 8 setova programabilnih tipki s instaliranim KensingtonWorks™-om. (Ima 4 pojedinačne tipke + 4 seta kombiniranih tipki).
128-bitna AES enkripcija vladine razine za poboljšanu sigurnost kako bi se spriječilo hakerima da prate bežičnu vezu i hvataju osjetljive informacije.
Podržava Windows 7 ili noviji [32-bitni/64-bitni*], macOS 10.13 ili noviji. *** Samo Windows 11, 64-bitni
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





