Kensington Over Ear Headset
- Kataloški br:
- 3406144 - 62
- Oznaka:
- K83452WW
- EAN:
- 85896834526
- Kataloški br:
- 3406144 - 62
- Oznaka:
- K83452WW
- EAN:
- 85896834526
Kensington Over Ear Headset
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear Headset |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Područje primjene | igre |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| functions | poništavanje buke |
| Područje frekvencije | 100 do 10 kHz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Zvučni tlak | 110 dB |
| Frekvencija zvuka | 30 m |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 60 h |
| Boja | crna |
| Težina | 311 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Uređaji koji se mogu spojiti | 8 |
| Bazna stanica | nije obavezno |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Područje frekvencije (mikrofon) | 100 bis 10 kHz |
| Maks. vrijeme razgovora | 60 h |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Pogodno za | Smartphone Tablet Notebook MacBook iPhone iPad |
| Širina | 210 mm |
| Visina | 191 mm |
| Dubina | 85 mm |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Bluetooth® | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 550 mAh |
| Baterijski napon | 5 V |
| Način prijenosa | bežično |
| USB povezivost | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Domet bežičnog rutera | 30 m |
| Vreme punjenja baterije | 1.5 h |
| Frekvencija mikrofona | 100 - 10000 Hz |
| Osetljivost mikrofona | -41 dB |
| Vreme razgovora | 40 h |
| Jedinica drajvera | 4 cm |
| Dizajnirano za decu | ne |
| Radi sa Google Assistant-om | da |
| Futrola za nošenje | da |
| Uputstvo | da |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | da |
| Radni opseg vlažnosti | 5 - 95 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -10 - 45 °C |
| Težina paketa | 823 g |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Rad na baterije | da |
Opis
Opis
Kompatibilnost s više uređaja
Kompatibilno s uobičajenim aplikacijama za konferencije, operativnim sustavima, mobilnim uređajima i glasovnim asistentima.
Jednostavna bežična praktičnost
S višetočkovnom Bluetooth 5.2 tehnologijom
Vodeći vijek trajanja baterije u industriji.
Nudi više od 60 sati glazbe i više od 40 sati poziva kako biste ostali fokusirani cijeli dan.* *S isključenim zauzetim svjetlima (LED diodama); Trajanje baterije varira ovisno o korištenju.
Ergonomska udobnost za cijeli dan
Dizajn preko ušiju, podesiva traka za glavu, jastučići za uši s gelom za hlađenje, rotirajući mikrofon i okretne slušalice.
Profesionalne značajke za poništavanje buke, produktivnost i sigurnost
Pasivno poništavanje buke (PNC), mikrofon s mogućnošću isključivanja zvuka i integrirana zaštita za sluh.
Vrhunska tehnologija zvuka
Poništavanje ambijentalne buke (ENC) s umjetnom inteligencijom, bočni ton, glasovno navođenje i 40-milimetarski zvučnik.
Kontrolni element s aktivnim svjetlima
Brzi pristup tipkama za glasnoću, reprodukciju/pauzu, isključivanje zvuka i integrirana tipka za svjetlo zauzetosti pomažu vam da maksimizirate svoju produktivnost. LED indikatori (svjetla zauzetosti)* pružaju pouzdanu vizualnu potvrdu vašeg statusa zauzetosti kako biste mogli ostati usredotočeni.
Profesionalni pribor
Uključuje USB-C na USB-A adapter, USB-C kabel za punjenje i visokokvalitetnu tvrdu futrolu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kompatibilno s uobičajenim aplikacijama za konferencije, operativnim sustavima, mobilnim uređajima i glasovnim asistentima.
Jednostavna bežična praktičnost
S višetočkovnom Bluetooth 5.2 tehnologijom
Vodeći vijek trajanja baterije u industriji.
Nudi više od 60 sati glazbe i više od 40 sati poziva kako biste ostali fokusirani cijeli dan.* *S isključenim zauzetim svjetlima (LED diodama); Trajanje baterije varira ovisno o korištenju.
Ergonomska udobnost za cijeli dan
Dizajn preko ušiju, podesiva traka za glavu, jastučići za uši s gelom za hlađenje, rotirajući mikrofon i okretne slušalice.
Profesionalne značajke za poništavanje buke, produktivnost i sigurnost
Pasivno poništavanje buke (PNC), mikrofon s mogućnošću isključivanja zvuka i integrirana zaštita za sluh.
Vrhunska tehnologija zvuka
Poništavanje ambijentalne buke (ENC) s umjetnom inteligencijom, bočni ton, glasovno navođenje i 40-milimetarski zvučnik.
Kontrolni element s aktivnim svjetlima
Brzi pristup tipkama za glasnoću, reprodukciju/pauzu, isključivanje zvuka i integrirana tipka za svjetlo zauzetosti pomažu vam da maksimizirate svoju produktivnost. LED indikatori (svjetla zauzetosti)* pružaju pouzdanu vizualnu potvrdu vašeg statusa zauzetosti kako biste mogli ostati usredotočeni.
Profesionalni pribor
Uključuje USB-C na USB-A adapter, USB-C kabel za punjenje i visokokvalitetnu tvrdu futrolu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Kompatibilno s popularnim aplikacijama za konferencije (Microsoft Teams, Zoom i druge), operativnim sustavima (Windows, macOS i Chrome OS), mobilnim uređajima (iOS i Android) i glasovnim asistentima (Siri i Google Assistant).
- S višetočkovnom Bluetooth 5.2 tehnologijom za uparivanje s do 8 uređaja (moguće je istovremeno korištenje dva uređaja).
- Nudi više od 60 sati uživanja u glazbi i više od 40 sati razgovora.* Tehnologija brzog punjenja omogućuje 8 sati korištenja nakon samo 15 minuta punjenja, što vam omogućuje korištenje slušalica dok su priključene, a baterija se puni za 90 minuta - tako da možete biti produktivni cijeli dan. *S isključenim zauzetim svjetlima (LED diodama); Trajanje baterije varira ovisno o korištenju.
- Dizajn preko uha s jastučićima za uši od memorijske pjene s rashladnim gelom prekrivenim prozračnom tkaninom koja prenosi toplinu, podesivim kožnim trakom za glavu, rotirajućim mikrofonom (do 270°) koji se može nositi na desnoj ili lijevoj strani i okretnim zglobovima koji omogućuju rotaciju ušnih školjki do 90° za udobno i sigurno prianjanje.
- Pasivno poništavanje buke (PNC) omogućuje vam koncentraciju blokiranjem ambijentalne buke. Praktični mikrofon s funkcijom isključivanja zvuka okretanjem omogućuje brzo isključivanje zvuka, a integrirana zaštita za sluh štiti vaše uši od buke iznad 100 dBA.
- Tehnologija mikrofona za poništavanje ambijentalne buke (ENC) s umjetnom inteligencijom potiskuje do 90% ometajućih zvukova poput klikova na tipkovnici, pisača i glasova u blizini, tako da drugi mogu jasno čuti vaš glas. Sporedni ton potvrđuje da vas se čuje, a glasovno navođenje potvrđuje status isključenog zvuka. Dinamični neodimijski zvučnici od 40 mm pružaju vrhunski zvuk s HD glasovnom podrškom za pozive i glazbu.
- Brzi pristup tipkama za glasnoću, reprodukciju/pauzu i svjetla zauzetosti pomaže vam da maksimizirate svoju produktivnost. LED indikatori (Busy Lights) na obje slušalice vizualno prikazuju status "Zauzeto" kako biste se mogli koncentrirati i izbjeći nepotrebno prekidanje od strane kolega.
- Dizajniran za zaposlene profesionalce, H3000 vam omogućuje da se udaljite do 30 m* od svog stola. Uključuje USB-C na USB-A adapter, USB-C kabel za punjenje i visokokvalitetnu tvrdu futrolu za zaštitu slušalica tijekom putovanja. * Vaš povezani uređaj mora biti u vidokrugu. Domet Wi-Fi mreže može varirati ovisno o korisniku i uvjetima računala.
- Provedite više vremena radeći zajedno uz Kensingtonova koordinirana rješenja i dodatnu opremu za video konferencije - najprofesionalniji i najproduktivniji način komunikacije poput profesionalca.
Opseg isporuke
- 1 x H3000 slušalice
- 1 x 1,2 m dugi USB-C na USB-C kabel za punjenje
- 1 x tvrda torbica
- 1 x USB-C (ženski) na USB-A (muški) adapter
- 1 upute za rukovanje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





