Kenwood komplet 2-sustavskih ugradbenih zvučnika 330 W Sadržaj: 1 kom.
- Kataloški br:
- 3414531 - 62
- Oznaka:
- KFCPS1397
- EAN:
- 19048241733
- Kataloški br:
- 3414531 - 62
- Oznaka:
- KFCPS1397
- EAN:
- 19048241733
Kenwood komplet 2-sustavskih ugradbenih zvučnika 330 W Sadržaj: 1 kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 13 cm 2-smjerni standardni sustav zvučnika visokih performansi
- Woofer s tehnologijom podešavanja zvuka Diamond Array Pattern
- Crni elegantni dizajn sa srebrnim detaljima
- Tehnologija akustičnog harmonizatora zvuka
- Tehnologija poboljšanja zvučnog polja
- 25 mm uravnoteženi visokotonac s neodimijskim magnetom
- Vršna ulazna snaga 330 W / ulazna snaga 75 W RMS
- Dizajn niske visine visokotonca za ravni prostor za ugradnju
- Uključujući poklopac zvučnika
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Glazba kapaciteta (maks.) | 330 W |
| Vrsta proizvoda | komplet 2-sustavskih ugradbenih zvučnika |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 75 W |
| Jačina zvuka (dB) | 85 dB |
| Područje frekvencije | 82 Hz - 21.000 Hz |
| Dubina ugradnje | 46 mm |
| Impedancija | 4 Ω |
| Vanjski Ø | 130 x 180 mm (5 x 7") |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Zvučnici serije "Performance Standard" kombiniraju prvoklasne zvučne karakteristike s visokokvalitetnom izradom i modernim svojstvima materijala. Novorazvijeni visokotonac omogućuje posebno diferenciran zvuk i time osigurava precizan osjećaj prostora prilikom reprodukcije glazbe u vozilu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Vijci, kopča, čičak, poklopac, kabel zvučnika
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





