Kenwood M-925DAB-S stereo uređaj Bluetooth®, AUX, USB, DAB+, bežični prijem, CD, MP3, uklj. daljinski upravljač 2 x 50 W
- Kataloški br:
- 3462581 - 62
- Oznaka:
- M-925DABS
- EAN:
- 19048236104
- Kataloški br:
- 3462581 - 62
- Oznaka:
- M-925DABS
- EAN:
- 19048236104
Kenwood M-925DAB-S stereo uređaj Bluetooth®, AUX, USB, DAB+, bežični prijem, CD, MP3, uklj. daljinski upravljač 2 x 50 W
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stereo uređaj |
| Funkcije | Bluetooth® AUX USB DAB+ bežični prijem CD MP3 |
| Sučelje (ulaz) | audio, stereo (3.5 mm jack) USB Bluetooth |
| Određene značajke | uklj. daljinski upravljač |
| Formati za reprodukciju | MP3 CD CD-R CD-RW |
| dim. | (Š x V x D) 260 x 116 x 242 mm |
| Mjesta za pohranu | 20 |
| Boja | srebrna |
| Težina | 2 kg |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 116 mm |
| Dubina | 242 mm |
| Izlazna snaga | 2 x 50 W |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





