KOPOS LH 15X10_P1.0 kabelska kanalica elektroinstalacijski kanal (D x Š x V) 1000 x 15 x 10 mm 1 kom. bijela (RAL 9003)
- Kataloški br:
- 3476363 - 62
- Oznaka:
- LH 15X10_P1.0
- EAN:
- 8595568939685
- Kataloški br:
- 3476363 - 62
- Oznaka:
- LH 15X10_P1.0
- EAN:
- 8595568939685
KOPOS LH 15X10_P1.0 kabelska kanalica elektroinstalacijski kanal (D x Š x V) 1000 x 15 x 10 mm 1 kom. bijela (RAL 9003)
4.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otpornost na temperaturu: -5 °C...+60 °C
- Otpornost na plamen: 850 °C
- Vrsta zaštite: IP40
- Samoljepljiva traka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska kanalica |
| Komponenta | elektroinstalacijski kanal |
| Duljina isporuke | 1 m |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | bijela (RAL 9003) |
| dim. | (D x Š x V) 1000 x 15 x 10 mm |
| Dužina | 1000 mm |
| Širina | 15 mm |
| Materijal | PVC |
| Visina | 10 mm |
Opis
Opis
Namijenjeno za ugradnju niskonaponskih vodova.
Pogodno za montažu na zid ili strop.
Dvostruka brava na poklopcu povećava krutost kanala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pogodno za montažu na zid ili strop.
Dvostruka brava na poklopcu povećava krutost kanala.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Namijenjeno za ugradnju niskonaponskih vodova
- Pogodno za montažu na zid ili strop
- Dvostruka brava na poklopcu povećava čvrstoću kanala i osigurava jače pričvršćivanje poklopca
- Moguća je ugradnja u područjima s opasnostima od zapaljivih plinova i para (zona opasnosti 2)
- Moguća je ugradnja u područjima s opasnošću od eksplozije prašine (zona opasnosti 22)
- Ljepljiva traka na stražnjoj strani koristi se za privremeno fiksiranje kanala prije konačnog pričvršćivanja na podlogu.
Opseg isporuke
- 1 x 1 m kanal
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





