KS Tools 115.1003 1151003 nož za skidanje plašta 4 do 28 mm 0.50 do 6 mm²
- Kataloški br:
- 2735208 - 62
- Oznaka:
- 1151003
- EAN:
- 4042146541104
- Kataloški br:
- 2735208 - 62
- Oznaka:
- 1151003
- EAN:
- 4042146541104
KS Tools 115.1003 1151003 nož za skidanje plašta 4 do 28 mm 0.50 do 6 mm²
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Promjer radnog područja | 4 do 28 mm |
| Promjer radnog područja (min.) | 4 mm |
| Promjer radnog područja (maks.) | 28 mm |
| Poprečni presjek radnog područja | 0.50 do 6 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (min.) | 0.50 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (maks.) | 6 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja AWG | 10 do 20 awg |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (min.) | 20 awg |
| Poprečni presjek radnog područja AWG (maks.) | 10 awg |
| Dužina | 143 mm |
| Težina | 120 g |
| Vrsta proizvoda | nož za skidanje plašta |
Opis
Opis
• za skidanje izolacije sa svih uobičajenih okruglih kabela
• Dubina rezanja može se precizno prilagoditi debljini plašta
• nož se automatski prilagođava od kružnih do dugih rezova
• Podesivi nosač
• besprijekorno skidanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Dubina rezanja može se precizno prilagoditi debljini plašta
• nož se automatski prilagođava od kružnih do dugih rezova
• Podesivi nosač
• besprijekorno skidanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





