KS Tools 115.1007 1151007 nož za skidanje plašta 4 do 12 mm 0.50 do 16 mm²
- Kataloški br:
- 2735100 - 62
- Oznaka:
- 1151007
- EAN:
- 4042146541128
- Kataloški br:
- 2735100 - 62
- Oznaka:
- 1151007
- EAN:
- 4042146541128
KS Tools 115.1007 1151007 nož za skidanje plašta 4 do 12 mm 0.50 do 16 mm²
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Promjer radnog područja | 4 do 12 mm |
| Promjer radnog područja (min.) | 4 mm |
| Promjer radnog područja (maks.) | 12 mm |
| Poprečni presjek radnog područja | 0.50 do 16 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (min.) | 0.50 mm² |
| Poprečni presjek radnog područja (maks.) | 16 mm² |
| Dužina | 137 mm |
| Težina | 81 g |
| Vrsta proizvoda | nož za skidanje plašta |
Opis
Opis
• za skidanje vanjske izolacije
• Skidanje izolacije s punih i višežilnih vodiča
• Obodno i uzdužno rezanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Skidanje izolacije s punih i višežilnih vodiča
• Obodno i uzdužno rezanje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





