KS Tools 117.0123 kutija prve pomoći (prazna) 780 x 780 x 320 narančasta
- Kataloški br:
- 2735426 - 62
- Oznaka:
- 1170123
- EAN:
- 4042146881156
- Kataloški br:
- 2735426 - 62
- Oznaka:
- 1170123
- EAN:
- 4042146881156
KS Tools 117.0123 kutija prve pomoći (prazna) 780 x 780 x 320 narančasta
3,410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutija prve pomoći (prazna) |
| dim. | (D x Š x V) 780 x 780 x 320 mm |
| Boja | narančasta |
| Težina | 12500 g |
| Širina | 780 mm |
| Visina | 320 mm |
| Dužina | 780 mm |
| Vrsta zaštite | IP54 |
Opis
Opis
• Prikladno za unutarnju i vanjsku upotrebu
• Kućište otporno na prskanje prema IP54
• prozirna i UV otporna vrata
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Kućište otporno na prskanje prema IP54
• prozirna i UV otporna vrata
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





