KS Tools 117.0205 mjerač napona i kontinuiteta LED
- Kataloški br:
- 2735468 - 62
- Oznaka:
- 1170205
- EAN:
- 4042146881705
- Kataloški br:
- 2735468 - 62
- Oznaka:
- 1170205
- EAN:
- 4042146881705
KS Tools 117.0205 mjerač napona i kontinuiteta LED
910.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
910.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač napona i kontinuiteta |
| Mjerna funkcija | provjera napona kontinuitirano testiranje |
| Prikaz | LED |
| Mjerno područje V/AC | 12 do 1000 V |
| Mjerno područje V/DC | 12 do 1000 V |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 430 g |
| Mjerno područje V/AC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 12 V |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/DC min. | 12 V |
| Tip | 117.0205 |
Opis
Opis
• Testirano i odobreno prema međunarodnim standardima
• izoliran prema IEC A 61243-3 (DIN VDE 0682-401)
• Klasa napona CAT IV / 1.000 V
• Ispitne sonde Klasa zaštite IP2X
• DC i AC napon se prikazuje preko LED-a
• ispitivanje jednopolnog vanjskog vodiča (faza)
• Provjera polariteta
• Test kontinuiteta (< 80 Ω)
• sa zvučnim alarmom
• ugrađeno samotestiranje
• Uključuje 2 AAA baterije od 1,5 V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• izoliran prema IEC A 61243-3 (DIN VDE 0682-401)
• Klasa napona CAT IV / 1.000 V
• Ispitne sonde Klasa zaštite IP2X
• DC i AC napon se prikazuje preko LED-a
• ispitivanje jednopolnog vanjskog vodiča (faza)
• Provjera polariteta
• Test kontinuiteta (< 80 Ω)
• sa zvučnim alarmom
• ugrađeno samotestiranje
• Uključuje 2 AAA baterije od 1,5 V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





