KS Tools 117.1503 ispitivač napona LED
- Kataloški br:
- 2735595 - 62
- Oznaka:
- 1171503
- EAN:
- 4042146329108
- Kataloški br:
- 2735595 - 62
- Oznaka:
- 1171503
- EAN:
- 4042146329108
KS Tools 117.1503 ispitivač napona LED
500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ispitivač napona |
| Mjerna funkcija | provjera napona sekvencijska faza testiranja |
| Prikaz | LED |
| Mjerno područje V/AC | 12 do 1000 V |
| Mjerno područje V/DC | 12 do 1000 V |
| Vrsta zaštite | IP64 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 210 g |
| Mjerno područje V/AC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 12 V |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/DC min. | 12 V |
| Tip | 117.1503 |
Opis
Opis
• Testirano i odobreno prema međunarodnim standardima
• izoliran prema IEC IEN 61243-3 (DIN VDE 0682-401)
• Klasa napona B
• DC i AC napon se prikazuje preko LED-a
• Prikaz rotirajućeg polja i faze preko LCD-a
• ispitivanje jednopolnog vanjskog vodiča (faza)
• Provjera redoslijeda faza
• Provjera polariteta
• Namjerno aktiviranje strujne sklopke na zaostalu struju od 30 mA
• s vibracijskim alarmom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• izoliran prema IEC IEN 61243-3 (DIN VDE 0682-401)
• Klasa napona B
• DC i AC napon se prikazuje preko LED-a
• Prikaz rotirajućeg polja i faze preko LCD-a
• ispitivanje jednopolnog vanjskog vodiča (faza)
• Provjera redoslijeda faza
• Provjera polariteta
• Namjerno aktiviranje strujne sklopke na zaostalu struju od 30 mA
• s vibracijskim alarmom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





