KS Tools 150.4610 LED ručna lampa pogon na punjivu bateriju 1100 lm 7.25 h 390 g
- Kataloški br:
- 3386959 - 62
- Oznaka:
- 1504610
- EAN:
- 4042146981641
- Kataloški br:
- 3386959 - 62
- Oznaka:
- 1504610
- EAN:
- 4042146981641
KS Tools 150.4610 LED ručna lampa pogon na punjivu bateriju 1100 lm 7.25 h 390 g
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- idealno za rad izvan mreže
- bežično punjenje zahvaljujući eQi tehnologiji
- kompaktan dizajn
- savitljiv
- glavni izvor svjetla s kontinuiranim prigušivanjem
- izuzetno snažna COB prednja LED dioda
- snažna SMD LED spot lampa
- 2 načina osvjetljenja: COB prednje i spot LED
- 2 razine svjetlosnog toka: 7W COB prednja LED dioda s 1100 lumena i 2W SMD spot LED dioda sa 170 lumena
- Boja svjetla od 6000 Kelvina za optimalno osvjetljenje radnog područja
- integrirani magnet za punjenje i pričvršćivanje
- integrirana kuka za vješanje
- Trajanje svjetla prednje LED diode 2,5-6,5 sati
- 7,25 sati trajanja svjetla Spot LED
- s indikatorom razine napunjenosti
- opcionalni USB-C priključak za punjenje
- s visokoučinkovitom litij-ionskom baterijom
- Kućište izrađeno od visokokvalitetne plastike
- otporno na prskanje prema IP54
- izuzetno otporno na udarce - razina otpornosti na udarce IK07
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 1000 lm - |
| Vrsta proizvoda | ručna lampa |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 7.25 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna/crvena |
| Težina | 390 g |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Radni napon | 3.7 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 10 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Svjetlosni tok (visok) | 1100 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 110 lm |
| Dužina | 257 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





