KS Tools 3301075 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 7.5 mm 10 St.
- Kataloški br:
- 2696964 - 62
- Oznaka:
- 3301075
- EAN:
- 4042146164631
- Kataloški br:
- 2696964 - 62
- Oznaka:
- 3301075
- EAN:
- 4042146164631
KS Tools 3301075 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 7.5 mm 10 St.
34.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
34.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 7.5 mm |
| Vrh pod kutom | 118 ° |
| Sadržaj | 10 St. |
| Material | HSS-R |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 69 mm |
| Dužina | 109 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





