KS Tools 3301077 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 7.7 mm 10 St.
- Kataloški br:
- 2696965 - 62
- Oznaka:
- 3301077
- EAN:
- 4042146337936
- Kataloški br:
- 2696965 - 62
- Oznaka:
- 3301077
- EAN:
- 4042146337936
KS Tools 3301077 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 7.7 mm 10 St.
36.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
36.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 7.7 mm |
| Vrh pod kutom | 118 ° |
| Sadržaj | 10 St. |
| Material | HSS-R |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 75 mm |
| Dužina | 117 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





