KS Tools 3301130 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 13 mm 5 St.
- Kataloški br:
- 2697016 - 62
- Oznaka:
- 3301130
- EAN:
- 4042146164747
- Kataloški br:
- 2697016 - 62
- Oznaka:
- 3301130
- EAN:
- 4042146164747
KS Tools 3301130 HSS-R metal-spiralno svrdlo-komplet 13 mm 5 St.
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 13 mm |
| Vrh pod kutom | 118 ° |
| Sadržaj | 5 St. |
| Material | HSS-R |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 101 mm |
| Dužina | 151 mm |
Opis
Opis
DIN 338, tip N
desno rezanje
Konusno brušenje kao točkasto brušenje
Kut točke od 118°
20 - 30° kut zavojnice
crna, parom kaljena površina
čelik visokih performansi
Idealan za upotrebu u čeliku, lijevanom čeliku, legiranom i nelegiranom do 900 N/mm² čvrstoće, bronci, mesingu, aluminijskim legurama s kratkim komadićima, grafitu, njemačkom srebru, sinteriranom željezu, sivom, temperanom, sferoidnom i tlačnom lijevanom željezu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
desno rezanje
Konusno brušenje kao točkasto brušenje
Kut točke od 118°
20 - 30° kut zavojnice
crna, parom kaljena površina
čelik visokih performansi
Idealan za upotrebu u čeliku, lijevanom čeliku, legiranom i nelegiranom do 900 N/mm² čvrstoće, bronci, mesingu, aluminijskim legurama s kratkim komadićima, grafitu, njemačkom srebru, sinteriranom željezu, sivom, temperanom, sferoidnom i tlačnom lijevanom željezu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





