KS Tools 3303104 HSS-G-Co 5 metal-spiralno svrdlo-komplet 10.4 mm 5 St.
- Kataloški br:
- 2697204 - 62
- Oznaka:
- 3303104
- EAN:
- 4042146340318
- Kataloški br:
- 2697204 - 62
- Oznaka:
- 3303104
- EAN:
- 4042146340318
KS Tools 3303104 HSS-G-Co 5 metal-spiralno svrdlo-komplet 10.4 mm 5 St.
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 10.4 mm |
| Vrh pod kutom | 130 ° |
| Sadržaj | 5 St. |
| Material | HSS-G-Co 5 |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 87 mm |
| Dužina | 133 mm |
Opis
Opis
DIN 338, tip N
desno rezanje
Stožasto površinsko brušenje kao točkasto brušenje
Stanjivanje poprečne točke brušenja
Kut točke od 130°
20 - 30° kut zavojnice
visoka otpornost na toplinu
za najteže zadatke
zlatno smeđe površine
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i legiranim čelicima čvrstoće do 1100 N/mm², toplinski obrađenim i kaljenim čelicima, čelicima otpornim na hrđu i kiseline te čelicima za vruću i hladnu obradu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
desno rezanje
Stožasto površinsko brušenje kao točkasto brušenje
Stanjivanje poprečne točke brušenja
Kut točke od 130°
20 - 30° kut zavojnice
visoka otpornost na toplinu
za najteže zadatke
zlatno smeđe površine
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i legiranim čelicima čvrstoće do 1100 N/mm², toplinski obrađenim i kaljenim čelicima, čelicima otpornim na hrđu i kiseline te čelicima za vruću i hladnu obradu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





