KS Tools 3303110 HSS-G-Co 5 metal-spiralno svrdlo-komplet 11 mm 5 St.
- Kataloški br:
- 2697210 - 62
- Oznaka:
- 3303110
- EAN:
- 4042146165218
- Kataloški br:
- 2697210 - 62
- Oznaka:
- 3303110
- EAN:
- 4042146165218
KS Tools 3303110 HSS-G-Co 5 metal-spiralno svrdlo-komplet 11 mm 5 St.
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 11 mm |
| Vrh pod kutom | 130 ° |
| Sadržaj | 5 St. |
| Material | HSS-G-Co 5 |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 94 mm |
| Dužina | 142 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





