KS Tools 3304014 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 1.4 mm 10 St.
- Kataloški br:
- 2697241 - 62
- Oznaka:
- 3304014
- EAN:
- 4042146340745
- Kataloški br:
- 2697241 - 62
- Oznaka:
- 3304014
- EAN:
- 4042146340745
KS Tools 3304014 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 1.4 mm 10 St.
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 1.4 mm |
| Vrh pod kutom | 130 ° |
| Sadržaj | 10 St. |
| Material | HSS TIN-TIP |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 18 mm |
| Dužina | 40 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





