KS Tools 3304155 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 15.5 mm kom.
- Kataloški br:
- 2696205 - 62
- Oznaka:
- 3304155
- EAN:
- 4042146341957
- Kataloški br:
- 2696205 - 62
- Oznaka:
- 3304155
- EAN:
- 4042146341957
KS Tools 3304155 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 15.5 mm kom.
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 15.5 mm |
| Vrh pod kutom | 130 ° |
| Sadržaj | 1 St. |
| Material | HSS TIN-TIP |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 120 mm |
| Dužina | 178 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





