KS Tools 3304160 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 16 mm kom.
- Kataloški br:
- 2696206 - 62
- Oznaka:
- 3304160
- EAN:
- 4042146341964
- Kataloški br:
- 2696206 - 62
- Oznaka:
- 3304160
- EAN:
- 4042146341964
KS Tools 3304160 HSS TIN-TIP metal-spiralno svrdlo-komplet 16 mm kom.
52.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
52.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metal-spiralno svrdlo-komplet |
| Bušotina - Ø | 16 mm |
| Vrh pod kutom | 130 ° |
| Sadržaj | 1 St. |
| Material | HSS TIN-TIP |
| Prikladnost materijala | metal |
| Radna duljina | 120 mm |
| Dužina | 178 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





