KS Tools 3312040 komplet ručnih ureznika navoja metrički M4 x 0.70 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702461 - 62
- Oznaka:
- 3312040
- EAN:
- 4042146348277
- Kataloški br:
- 2702461 - 62
- Oznaka:
- 3312040
- EAN:
- 4042146348277
KS Tools 3312040 komplet ručnih ureznika navoja metrički M4 x 0.70 kruženje u desno čelik kom.
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M4 x 0.70 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 3.3 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 45 mm |
| Težina | 20 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)





