KS Tools 3312140 komplet ručnih ureznika navoja metrički M14 x 2 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702469 - 62
- Oznaka:
- 3312140
- EAN:
- 4042146348352
- Kataloški br:
- 2702469 - 62
- Oznaka:
- 3312140
- EAN:
- 4042146348352
KS Tools 3312140 komplet ručnih ureznika navoja metrički M14 x 2 kruženje u desno čelik kom.
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M14 x 2 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 12 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 80 mm |
| Težina | 200 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)





