KS Tools 3312240 komplet ručnih ureznika navoja metrički M24 x 3.0 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702474 - 62
- Oznaka:
- 3312240
- EAN:
- 4042146348406
- Kataloški br:
- 2702474 - 62
- Oznaka:
- 3312240
- EAN:
- 4042146348406
KS Tools 3312240 komplet ručnih ureznika navoja metrički M24 x 3.0 kruženje u desno čelik kom.
835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M24 x 3.0 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 21 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 110 mm |
| Težina | 530 g |
Opis
Opis
DIN 352
Tolerancija prema ISO 2/6H
desno rezanje
uključujući prethodni, srednji i naknadni rezač
za prolazne i slijepe navoje
s rasterećenim bokovima
gola površina
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i niskolegiranim čelicima čvrstoće do 900 N/mm², temperanom lijevanom željezu i obojenim metalima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tolerancija prema ISO 2/6H
desno rezanje
uključujući prethodni, srednji i naknadni rezač
za prolazne i slijepe navoje
s rasterećenim bokovima
gola površina
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i niskolegiranim čelicima čvrstoće do 900 N/mm², temperanom lijevanom željezu i obojenim metalima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)





