KS Tools 3360002 čelik svrdlo za ljuštenje kom.
- Kataloški br:
- 2699910 - 62
- Oznaka:
- 3360002
- EAN:
- 4042146235430
- Kataloški br:
- 2699910 - 62
- Oznaka:
- 3360002
- EAN:
- 4042146235430
KS Tools 3360002 čelik svrdlo za ljuštenje kom.
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svrdlo za ljuštenje |
| Sadržaj | 1 St. |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | metal |
| Osovina-Ø | 8 mm |
| Težina | 50 g |
| Dužina | 71 mm |
| Promjer rupe | 5 - 20 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





