KS Tools 3360024 čelik svrdlo za ljuštenje kom.
- Kataloški br:
- 2699927 - 62
- Oznaka:
- 3360024
- EAN:
- 4042146345740
- Kataloški br:
- 2699927 - 62
- Oznaka:
- 3360024
- EAN:
- 4042146345740
KS Tools 3360024 čelik svrdlo za ljuštenje kom.
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svrdlo za ljuštenje |
| Sadržaj | 1 St. |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | metal |
| Osovina-Ø | 6 mm |
| Težina | 20 g |
| Dužina | 58 mm |
| Promjer rupe | 4 - 14 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





