KS Tools 336.0119 3360119 konično glodalo 5 mm čelik kom.
- Kataloški br:
- 2698931 - 62
- Oznaka:
- 3360119
- EAN:
- 4042146347287
- Kataloški br:
- 2698931 - 62
- Oznaka:
- 3360119
- EAN:
- 4042146347287
KS Tools 336.0119 3360119 konično glodalo 5 mm čelik kom.
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | konično glodalo |
| Ø | 5 mm |
| Kut | 90 ° |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | lijevani material čelik laki metal |
| Ukupna dužina | 40 mm |
| Osovina-Ø | 4 mm |
| Težina | 9 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





