KS Tools 336.0175 3360175 konično glodalo 6.3 mm čelik kom.
- Kataloški br:
- 2698949 - 62
- Oznaka:
- 3360175
- EAN:
- 4042146347676
- Kataloški br:
- 2698949 - 62
- Oznaka:
- 3360175
- EAN:
- 4042146347676
KS Tools 336.0175 3360175 konično glodalo 6.3 mm čelik kom.
43.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
43.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | konično glodalo |
| Ø | 6.3 mm |
| Kut | 90 ° |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | lijevani material čelik laki metal |
| Ukupna dužina | 45 mm |
| Osovina-Ø | 5 mm |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





