KS Tools 336.0304 3360304 konično glodalo 16.5 mm čelik kom.
- Kataloški br:
- 2698974 - 62
- Oznaka:
- 3360304
- EAN:
- 4042146348079
- Kataloški br:
- 2698974 - 62
- Oznaka:
- 3360304
- EAN:
- 4042146348079
KS Tools 336.0304 3360304 konično glodalo 16.5 mm čelik kom.
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | konično glodalo |
| Ø | 16.5 mm |
| Kut | 90 ° |
| Material | čelik |
| Prikladnost materijala | lijevani material čelik laki metal |
| Ukupna dužina | 60 mm |
| Osovina-Ø | 6.4 mm |
| Težina | 36 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





