KS Tools 337.2025 rezna ploča ravna 125 mm 25 St.
- Kataloški br:
- 2738606 - 62
- Oznaka:
- 3372025
- EAN:
- 4042146220726
- Kataloški br:
- 2738606 - 62
- Oznaka:
- 3372025
- EAN:
- 4042146220726
KS Tools 337.2025 rezna ploča ravna 125 mm 25 St.
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rezna ploča ravna |
| Sadržaj | 25 St. |
| Promjer | 125 mm |
| Dizajn (glodalica) | ravan |
| Bušotina - Ø | 22.2 mm |
| Debljina | 1 |
| Maks. broj okretaja | 12200 U/min |
| dim. | (Ø) 125 mm |
Opis
Opis
• Točan i čist rez
• nije potrebno skidanje ivica
• vrlo kratka vremena rezanja
• smanjeno opterećenje stroja
• Inox nehrđajući čelik
Idealan za upotrebu u vrlo tankim materijalima do 2,5 mm, alatnom čeliku, limu, tankostijenim cijevima i profilima svih vrsta.Pogodan za metaloprerađivačke radnje, karoserije, vodoinstalaterske i grijaće konstrukcije, vodoinstalaterske tvrtke, tvrtke za obradu lima, stolariju, tesarska, krovopokrivačka, metaloprerađivačka i sva motorna vozila poduzeća .
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• nije potrebno skidanje ivica
• vrlo kratka vremena rezanja
• smanjeno opterećenje stroja
• Inox nehrđajući čelik
Idealan za upotrebu u vrlo tankim materijalima do 2,5 mm, alatnom čeliku, limu, tankostijenim cijevima i profilima svih vrsta.Pogodan za metaloprerađivačke radnje, karoserije, vodoinstalaterske i grijaće konstrukcije, vodoinstalaterske tvrtke, tvrtke za obradu lima, stolariju, tesarska, krovopokrivačka, metaloprerađivačka i sva motorna vozila poduzeća .
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





