KS Tools 512.5341 kolica za alat Boja proizvođača: crna
- Kataloški br:
- 3477879 - 62
- Oznaka:
- 5125341
- EAN:
- 4069465008590
- Kataloški br:
- 3477879 - 62
- Oznaka:
- 5125341
- EAN:
- 4069465008590
KS Tools 512.5341 kolica za alat Boja proizvođača: crna
5,225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- idealna kompozicija rečenice za univerzalnu upotrebu
- fiksni raspored alata preciznim ugrađivanjem
- visoka stabilnost
- Bočne ploče s kvadratnim otvorima za pričvršćivanje raznih dodataka
- Centralno zaključavanje svih ladica pomoću cilindrične brave
- vodilica ladice s kugličnim ležajem
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna |
| Opterećenje (maks.) | 600 kg |
| dim. | (D x Š x V) 833 x 538 x 1075 mm |
| Broj pretinaca | 8 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 538 mm |
| Visina | 1075 mm |
| Dužina | 833 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





