KS Tools 515.1470 5151470 pneumatski odvijač Držač alata: 1/4 "(6.3 mm) Okretni moment (maks.): 108 Nm
- Kataloški br:
- 2700751 - 62
- Oznaka:
- 5151470
- EAN:
- 4042146757093
- Kataloški br:
- 2700751 - 62
- Oznaka:
- 5151470
- EAN:
- 4042146757093
KS Tools 515.1470 5151470 pneumatski odvijač Držač alata: 1/4 "(6.3 mm) Okretni moment (maks.): 108 Nm
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Okretni moment (maks.): 108 Nm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Držač alata | 1/4 "(6.3 mm) |
| Priključak | 1/4" (6,3 mm) |
| Radni tlak (maks | 6 bar |
| Okretni moment (maks.) | 108 Nm |
| Maks. broj okretaja | 12000 U/min |
| Potrošnja zraka | 59 l/min |
| Težina | 550 g |
| Vrsta proizvoda | pneumatski odvijač |
Opis
Opis
idealan za rad u skučenim prostorima
s praktičnim prekidačem (lijevo/desno)
jednostavno rukovanje
3-smjerni odabir momenta
Visokoučinkoviti čekićni mehanizam
prigušena vibracija
Zračni priključak zakretljiv za 150°
dug životni vijek
uključujući 1/4" čep spojke
robusno kućište
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s praktičnim prekidačem (lijevo/desno)
jednostavno rukovanje
3-smjerni odabir momenta
Visokoučinkoviti čekićni mehanizam
prigušena vibracija
Zračni priključak zakretljiv za 150°
dug životni vijek
uključujući 1/4" čep spojke
robusno kućište
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





