KS Tools 550.1501 ispitivač napona CAT II 1000 V
- Kataloški br:
- 2745026 - 62
- Oznaka:
- 5501501
- EAN:
- 4042146130889
- Kataloški br:
- 2745026 - 62
- Oznaka:
- 5501501
- EAN:
- 4042146130889
KS Tools 550.1501 ispitivač napona CAT II 1000 V
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ispitivač napona |
| Mjerno područje V/AC | 6 do 400 V |
| Mjerno područje V/DC | 6 do 400 V |
| Kategorija mjerenja | CAT II 1000 V |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 180 g |
| Frekvencija (maks.) | 100 Hz |
| Frekvencija (min.) | 0 Hz |
| Područje frekvencije | 0 Hz - 100 Hz |
| Mjerno područje V/AC maks. | 400 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 6 V |
| Mjerno područje V/DC maks. | 400 V |
| Mjerno područje V/DC min. | 6 V |
| Tip | 550.1501 |
Opis
Opis
na temelju DIN ISO 0680
za profesionalna, višestupanjska ispitivanja napona i polariteta
LED diode pokazuju napon i polaritet
za istosmjerni i izmjenični napon
s rotacijskim poljem i prikazom faze
Savjeti za testiranje zaštićeni
Ispitni vrh od nehrđajućeg čelika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
za profesionalna, višestupanjska ispitivanja napona i polariteta
LED diode pokazuju napon i polaritet
za istosmjerni i izmjenični napon
s rotacijskim poljem i prikazom faze
Savjeti za testiranje zaštićeni
Ispitni vrh od nehrđajućeg čelika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





