KS Tools 550.1503 ispitivač napona
- Kataloški br:
- 2745027 - 62
- Oznaka:
- 5501503
- EAN:
- 4042146210888
- Kataloški br:
- 2745027 - 62
- Oznaka:
- 5501503
- EAN:
- 4042146210888
KS Tools 550.1503 ispitivač napona
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ispitivač napona |
| Mjerna funkcija | provjera napona |
| Mjerno područje V/DC | 3 do 48 V |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 70 g |
| Mjerno područje V/DC maks. | 48 V |
| Mjerno područje V/DC min. | 3 V |
| Tip | 550.1503 |
Opis
Opis
univerzalni ispitni uređaj za elektriku vozila i elektroniku za ispitivanje napona i polariteta
za rješavanje problema s elektroničkim komponentama i izbjegavanje oštećenja uzrokovanih nepravilno polariziranim kabelima
dvije LED diode pokazuju napon i polaritet
Ispitna sonda s kliznim mehanizmom za probijanje kabela
sa zaštićenom aligator kopčom
Testni vrh i igla od nehrđajućeg čelika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
za rješavanje problema s elektroničkim komponentama i izbjegavanje oštećenja uzrokovanih nepravilno polariziranim kabelima
dvije LED diode pokazuju napon i polaritet
Ispitna sonda s kliznim mehanizmom za probijanje kabela
sa zaštićenom aligator kopčom
Testni vrh i igla od nehrđajućeg čelika
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





