KS Tools 8000015 800.0015 kolica s platformom čelični lim Opterećenje (maks.): 150 kg
- Kataloški br:
- 2745154 - 62
- Oznaka:
- 8000015
- EAN:
- 4042146150290
- Kataloški br:
- 2745154 - 62
- Oznaka:
- 8000015
- EAN:
- 4042146150290
KS Tools 8000015 800.0015 kolica s platformom čelični lim Opterećenje (maks.): 150 kg
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 480 x 740 x 810 mm |
| Težina | 9200 g |
| Boja | crno-crvena |
| Visina | 810 mm |
| Dužina | 480 mm |
| Širina | 740 mm |
| Materijal | čelični lim |
| Opterećenje (maks.) | 150 kg |
| Vrsta proizvoda | kolica s platformom |
Opis
Opis
konstrukcija od čvrstog čeličnog lima
čvrsto učvrstiva ručka luka izrađena od cjevastog čelika
Ručka za luk može se sklopiti bez alata zahvaljujući uređaju za brzo otpuštanje
minimalne sklopive dimenzije
Gumeni rub po obodu štiti kolica i okoliš od oštećenja
S 4 kotačića s kugličnim ležajevima, od kojih su 2 s okretnim kotačima
Plastificirana polica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
čvrsto učvrstiva ručka luka izrađena od cjevastog čelika
Ručka za luk može se sklopiti bez alata zahvaljujući uređaju za brzo otpuštanje
minimalne sklopive dimenzije
Gumeni rub po obodu štiti kolica i okoliš od oštećenja
S 4 kotačića s kugličnim ležajevima, od kojih su 2 s okretnim kotačima
Plastificirana polica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





