KS Tools 8107397 kolica za alat Boja proizvođača: crna, crvena
- Kataloški br:
- 3163144 - 62
- Oznaka:
- 8107397
- EAN:
- 4042146859766
- Kataloški br:
- 3163144 - 62
- Oznaka:
- 8107397
- EAN:
- 4042146859766
KS Tools 8107397 kolica za alat Boja proizvođača: crna, crvena
9,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna crvena |
| dim. | (Š x V) 853 mm x 1026 mm |
| Broj pretinaca | 8 |
| Težina | 107.02 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 853 mm |
| Visina | 1026 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





