KS Tools 826.7215 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
- Kataloški br:
- 3206840 - 62
- Oznaka:
- 8267215
- EAN:
- 4042146693735
- Kataloški br:
- 3206840 - 62
- Oznaka:
- 8267215
- EAN:
- 4042146693735
KS Tools 826.7215 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
2,675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna crvena |
| Opterećenje (maks.) | 350 kg |
| dim. | (Š x V) 788 mm x 976 mm |
| Broj pretinaca | 7 |
| Težina | 65035 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Materijal | čelični lim |
| Širina | 788 mm |
| Visina | 976 mm |
| Teret (Ladica) | 30 kg |
Opis
Opis
idealan sastav rečenice za univerzalnu upotrebu
Fiksni raspored alata kroz preciznu ugradnju
Vrlo stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 0,9 mm - otporna na torziju
visoka stabilnost
Bočne stranice s četvrtastim rupama za pričvršćivanje raznih dodataka
Pojedinačno zaključavanje sprječava neželjeno otvaranje
Centralno zaključavanje svih ladica s cilindričnom bravom
Vodič ladice s kugličnim ležajem
s poliuretanskom kutnom zaštitom rubova
Ladice s 90% izvlačenjem
ABS radna ploča s odjeljcima za male dijelove
s bočnom metalnom ručkom
sa 2 kotača, svaki Ø 125 mm
s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 125 mm s kočnicama za kotrljanje i okretanje
kontinuirane trake za ručke
elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Fiksni raspored alata kroz preciznu ugradnju
Vrlo stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 0,9 mm - otporna na torziju
visoka stabilnost
Bočne stranice s četvrtastim rupama za pričvršćivanje raznih dodataka
Pojedinačno zaključavanje sprječava neželjeno otvaranje
Centralno zaključavanje svih ladica s cilindričnom bravom
Vodič ladice s kugličnim ležajem
s poliuretanskom kutnom zaštitom rubova
Ladice s 90% izvlačenjem
ABS radna ploča s odjeljcima za male dijelove
s bočnom metalnom ručkom
sa 2 kotača, svaki Ø 125 mm
s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 125 mm s kočnicama za kotrljanje i okretanje
kontinuirane trake za ručke
elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





