KS Tools 826.7515 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
- Kataloški br:
- 3163214 - 62
- Oznaka:
- 8267515
- EAN:
- 4042146710562
- Kataloški br:
- 3163214 - 62
- Oznaka:
- 8267515
- EAN:
- 4042146710562
KS Tools 826.7515 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
3,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna crvena |
| Opterećenje (maks.) | 350 kg |
| dim. | (Š x V) 788 mm x 976 mm |
| Broj pretinaca | 7 |
| Težina | 74500 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | čelični lim |
| Širina | 788 mm |
| Visina | 976 mm |
| Teret (Ladica) | 30 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





