KS Tools 8735008 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
- Kataloški br:
- 3163188 - 62
- Oznaka:
- 8735008
- EAN:
- 4042146824146
- Kataloški br:
- 3163188 - 62
- Oznaka:
- 8735008
- EAN:
- 4042146824146
KS Tools 8735008 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crna, crvena
6,540.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crna crvena |
| Opterećenje (maks.) | 600 kg |
| dim. | (Š x V) 1232 mm x 852 mm |
| Broj pretinaca | 12 |
| Težina | 133000 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | čelični lim |
| Širina | 1232 mm |
| Visina | 852 mm |
| Teret (Ladica) | 50 kg |
Opis
Opis
• Radna ploča od nehrđajućeg čelika
• Vrlo stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 0,8 mm - otporna na torziju
• visoka stabilnost
• Bočne stranice s četvrtastim otvorima za pričvršćivanje raznih dodataka
• Pojedinačno zaključavanje sprječava neželjeno otvaranje
• Centralno zaključavanje svih ladica putem cilindrične brave
• Vodilica ladice s kugličnim ležajem
• s poliuretanskom zaštitom kutova i rubova
• Ladice sa 100% izvlačenjem
• s bočnom metalnom ručkom
• s 2 kotača, svaki Ø 155 mm
• s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 155 mm s kočnicama za kotrljanje i okretanje
• Neprekidne trake za ručke
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• Vrlo stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 0,8 mm - otporna na torziju
• visoka stabilnost
• Bočne stranice s četvrtastim otvorima za pričvršćivanje raznih dodataka
• Pojedinačno zaključavanje sprječava neželjeno otvaranje
• Centralno zaključavanje svih ladica putem cilindrične brave
• Vodilica ladice s kugličnim ležajem
• s poliuretanskom zaštitom kutova i rubova
• Ladice sa 100% izvlačenjem
• s bočnom metalnom ručkom
• s 2 kotača, svaki Ø 155 mm
• s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 155 mm s kočnicama za kotrljanje i okretanje
• Neprekidne trake za ručke
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





