KS Tools 897.0007 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crno-crvena
- Kataloški br:
- 2745203 - 62
- Oznaka:
- 8970007
- EAN:
- 4042146824559
- Kataloški br:
- 2745203 - 62
- Oznaka:
- 8970007
- EAN:
- 4042146824559
KS Tools 897.0007 kolica za alat čelični lim Boja proizvođača: crno-crvena
1,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolica za alat |
| Boja | crno-crvena |
| Opterećenje (maks.) | 300.0 kg |
| dim. | (Š x V) 748 mm x 1014 mm |
| Broj pretinaca | 7 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | čelični lim |
| Širina | 748 mm |
| Visina | 1014 mm |
| Teret (Ladica) | 25.0 kg |
Opis
Opis
sa samozatvaranjem i SOFT-CLOSE funkcijom
Čvrsta konstrukcija od čeličnog lima debljine lima od 0,8 mm - otporna na torziju
visoka stabilnost
Bočne stranice s četvrtastim rupama za pričvršćivanje raznih dodataka
Centralno zaključavanje svih ladica cilindričnom bravom
vodilica ladice s kugličnim ležajem
Ladice sa 100% izvlačenjem
Ladice s protukliznim gumenim umetcima
Radna ploča s umetkom od pjene debljine 10 mm
s bočnom metalnom ručkom
s 2 kotača, svaki Ø 125 mm
s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 125 mm s kotrljajućom i rotirajućom kočnicom
kontinuirane ručke
elektrostatski obložen prahom
može se kombinirati s dodatkom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Čvrsta konstrukcija od čeličnog lima debljine lima od 0,8 mm - otporna na torziju
visoka stabilnost
Bočne stranice s četvrtastim rupama za pričvršćivanje raznih dodataka
Centralno zaključavanje svih ladica cilindričnom bravom
vodilica ladice s kugličnim ležajem
Ladice sa 100% izvlačenjem
Ladice s protukliznim gumenim umetcima
Radna ploča s umetkom od pjene debljine 10 mm
s bočnom metalnom ručkom
s 2 kotača, svaki Ø 125 mm
s 2 upravljačka kotača, svaki Ø 125 mm s kotrljajućom i rotirajućom kočnicom
kontinuirane ručke
elektrostatski obložen prahom
može se kombinirati s dodatkom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (16)





