KS Tools 911.4500 set nasadnih ključeva 911.4500
- Kataloški br:
- 2687274 - 62
- Oznaka:
- 9114500
- EAN:
- 4042146227084
- Kataloški br:
- 2687274 - 62
- Oznaka:
- 9114500
- EAN:
- 4042146227084
KS Tools 911.4500 set nasadnih ključeva 911.4500
810.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 283 x 35 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 283 mm |
| Visina | 35 mm |
| Težina | 6500 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | set nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Asortiman svih uobičajenih umetaka za vijke s cilindričnom glavom
stručan i brz popravak motora
mat satin finiš
krom vanadij
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Područja primjene: Vijci glave cilindra, mjerač protoka zraka, čepovi za ispuštanje ulja, čepovi za ulje mjenjača, zračni jastuk, čeljust kočnice itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
stručan i brz popravak motora
mat satin finiš
krom vanadij
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Područja primjene: Vijci glave cilindra, mjerač protoka zraka, čepovi za ispuštanje ulja, čepovi za ulje mjenjača, zračni jastuk, čeljust kočnice itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





