KS Tools 918.0625 komplet nasadnih ključeva 918.0625
- Kataloški br:
- 2687307 - 62
- Oznaka:
- 9180625
- EAN:
- 4042146213568
- Kataloški br:
- 2687307 - 62
- Oznaka:
- 9180625
- EAN:
- 4042146213568
KS Tools 918.0625 komplet nasadnih ključeva 918.0625
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 188 x 35 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 188 mm |
| Visina | 35 mm |
| Težina | 4750 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | komplet nasadnih ključeva |
Opis
Opis
6-točka
Profil FlankTraction
kromirani visoki sjaj
krom vanadij
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Profil FlankTraction
kromirani visoki sjaj
krom vanadij
u čvrstoj plastičnoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





