KS Tools ručni multimetar
- Kataloški br:
- 3521566 - 62
- Oznaka:
- 5125065
- EAN:
- 4069465013594
- Kataloški br:
- 3521566 - 62
- Oznaka:
- 5125065
- EAN:
- 4069465013594
KS Tools ručni multimetar
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 200 mV |
| Vrsta proizvoda | ručni multimetar |
| Mjerno područje V/DC maks. | 600 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 200 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 600 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 20 µA |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10 A |
| Mjerno područje otpora | 200 oma - 2 megaoma |
| Dužina | 138 mm |
| Težina | 300 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | 512.5065 |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





