Kućište za ugradnju438 x 395 x 95 mm
- Kataloški br:
- 3414947 - 62
- Oznaka:
- TC-13659788
- EAN:
- 4064161480190
- Kataloški br:
- 3414947 - 62
- Oznaka:
- TC-13659788
- EAN:
- 4064161480190
Kućište za ugradnju438 x 395 x 95 mm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupne dimenzije:438 x 395 x 95 mm
- Dimenzije donje kutije: 412 x 375 x 75 mm
- Vatrootporni ABS materijal
- Prozirni poklopac: PC
- Donja kutija: čelična ploča
- Uklj. DIN šinu
- 40 divizijskih jedinica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instalacijski razdjelnik |
| Materijal | ABS PC čelik |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Dužina | 438 mm |
| Širina | 395 mm |
| Visina | 95 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TC-GYB5-40 |
| dim. | (D x Š x V) 438 x 395 x 95 mm |
| RoHS-konforno | |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13659788 |
Opis
Opis
S instalacijskim kućištima izrađenim od vatrostalne ABS ploče stvarate sigurno okruženje za svoje elektroničke komponente. Visoko izdržljiv materijal nudi pouzdanu zaštitu od topline, plamena i štetnih utjecaja. Idealno za upotrebu u industriji, trgovini i privatnim prostorima. DIN montažna šina uključena je u opseg isporuke.
Područja primjene:
Elektrotehnika: razvodni ormari, razdjelnici, upravljački elementi
Komunikacija: mrežna oprema, serveri, usmjerivači
Industrija: Strojarstvo, tehnologija automatizacije
Građevinska tehnologija: sustavi za dojavu požara, detektori dima
Medicinska tehnologija: kućišta uređaja
Prednosti:
Trajnost: Visoka otpornost na mehaničke i kemijske utjecaje
Fleksibilnost: Prilagođavanje različitim uvjetima ugradnje
Estetika: Moderan dizajn i visokokvalitetne površine
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Područja primjene:
Elektrotehnika: razvodni ormari, razdjelnici, upravljački elementi
Komunikacija: mrežna oprema, serveri, usmjerivači
Industrija: Strojarstvo, tehnologija automatizacije
Građevinska tehnologija: sustavi za dojavu požara, detektori dima
Medicinska tehnologija: kućišta uređaja
Prednosti:
Trajnost: Visoka otpornost na mehaničke i kemijske utjecaje
Fleksibilnost: Prilagođavanje različitim uvjetima ugradnje
Estetika: Moderan dizajn i visokokvalitetne površine
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





