KungLong KPH75-12NE-M olovni akumulator olovno-koprenasti 75 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437132 - 62
- Oznaka:
- KPH75-12NE-M
- EAN:
- 4260030442867
- Kataloški br:
- 3437132 - 62
- Oznaka:
- KPH75-12NE-M
- EAN:
- 4260030442867
KungLong KPH75-12NE-M olovni akumulator olovno-koprenasti 75 Ah 12 V 1 kom.
795.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
795.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dimenzije 260 x 170 x 207 mm (DxŠxV)
- Priključci Vijčani priključak M6
- Otporno na cikluse primjene
- kemijski sustav AGM
- Vijek trajanja dizajna 10-12 godina
- Težina: 24,4 kg
- Kapacitet 75 Ah
- Napon 12 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 75 Ah |
| Visina | 207 mm |
| Težina | 24.4 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | KPH75-12NE-M |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
Opis
Opis
Ova visokokvalitetna baterija ima napon od 12 V i kapacitet od 75 Ah. Posebno je prikladan za primjene otporne na cikluse i stoga se koristi u sljedećim područjima:
električna invalidska kolica
Golf nosači za golf
Električni bicikli
Zbog svog posebnog dizajna, ova baterija uopće ne zahtijeva održavanje. Karakterizira ga brz oporavak nakon dubokog pražnjenja. Prema EUROBAT-u, vijek trajanja je naveden na 10-12 godina.
Ovaj tekst je strojno preveden.
električna invalidska kolica
Golf nosači za golf
Električni bicikli
Zbog svog posebnog dizajna, ova baterija uopće ne zahtijeva održavanje. Karakterizira ga brz oporavak nakon dubokog pražnjenja. Prema EUROBAT-u, vijek trajanja je naveden na 10-12 godina.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





