KungLong KPH80-12N-M olovni akumulator olovno-koprenasti 80 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437131 - 62
- Oznaka:
- KPH80-12N-M
- EAN:
- 4260030444397
- Kataloški br:
- 3437131 - 62
- Oznaka:
- KPH80-12N-M
- EAN:
- 4260030444397
KungLong KPH80-12N-M olovni akumulator olovno-koprenasti 80 Ah 12 V 1 kom.
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak: unutarnji navoj M6
- Dimenzije: 260 x 170 x 202 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 80 Ah |
| Visina | 207 mm |
| Težina | 24.2 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | KPH80-12N-M |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
Opis
Opis
Olovno-kiselinska baterija bez održavanja proizvođača KUNG LONG.
Dugotrajna baterija (10-12 godina) za primjene kao što su sustavi za hitnu rasvjetu (UPS).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Dugotrajna baterija (10-12 godina) za primjene kao što su sustavi za hitnu rasvjetu (UPS).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





