KungLong WP15-12NSE-M olovni akumulator olovno-koprenasti 15 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437134 - 62
- Oznaka:
- WP15-12NSE-M
- EAN:
- 4260030443864
- Kataloški br:
- 3437134 - 62
- Oznaka:
- WP15-12NSE-M
- EAN:
- 4260030443864
KungLong WP15-12NSE-M olovni akumulator olovno-koprenasti 15 Ah 12 V 1 kom.
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak: unutarnji navoj M5
- Napon: 12 V
- Kapacitet: 15 Ah
- Dimenzije: 151 x 99 x 99 mm
- Težina: 4,5 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 15 Ah |
| Visina | 98 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | WP15-12NSE-M |
| Priključak | M5 vijčani priključak |
Opis
Opis
Olovno-kiselinska baterija bez održavanja proizvođača KUNG LONG
Olovno-kiselinska baterija za cikličke primjene.
Za korištenje s električnim skuterima, na primjer.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Olovno-kiselinska baterija za cikličke primjene.
Za korištenje s električnim skuterima, na primjer.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





