KungLong WPL40-12N-V0 olovni akumulator olovno-koprenasti 40 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437133 - 62
- Oznaka:
- WPL40-12N-V0
- EAN:
- 4260030444281
- Kataloški br:
- 3437133 - 62
- Oznaka:
- WPL40-12N-V0
- EAN:
- 4260030444281
KungLong WPL40-12N-V0 olovni akumulator olovno-koprenasti 40 Ah 12 V 1 kom.
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Olovno-kiselinska baterija bez održavanja proizvođača KUNG LONG
- Dugotrajna baterija od 10-12 godina prema EUROBAT-u. Za primjene kao što su sustavi rasvjete u nuždi.
- S kućištem otpornim na plamen (V0).
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 40 Ah |
| Visina | 171 mm |
| Težina | 13.4 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | WPL40-12N-V0 |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
Opis
Opis
WPL serija je posebno dizajnirana za dugotrajne primjene korištenjem inovativne legure za poboljšanje otpornosti na koroziju i vijeka trajanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





