KungLong WPS2.3-12-M/F1 olovni akumulator olovno-koprenasti 2.3 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437130 - 62
- Oznaka:
- WPS2.3-12-M/F1
- EAN:
- 4260030443857
- Kataloški br:
- 3437130 - 62
- Oznaka:
- WPS2.3-12-M/F1
- EAN:
- 4260030443857
KungLong WPS2.3-12-M/F1 olovni akumulator olovno-koprenasti 2.3 Ah 12 V 1 kom.
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Konektor: Faston 4,8 mm
- VDS odobrenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | 12 V / 70 Ah |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2.3 Ah |
| Visina | 66 mm |
| Težina | 0.87 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | WPS2.3-12-M/F1 |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | plosnati priključak 4.8 mm |
Opis
Opis
KUNG LONG nudi širok asortiman olovnih baterija odobrenih za sigurnosne primjene. Zbog niskog unutarnjeg otpora, vrlo je pogodan za alarmne sustave i neprekidne izvore napajanja. Baterije su certificirane prema VdS-u (Udruženje osiguravatelja imovine).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





