LAPP 0012752/100 priključni vod ÖLFLEX 540 CP 2 x 0.75 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388172 - 62
- Oznaka:
- 0012752/100
- EAN:
- 4044774617152
- Kataloški br:
- 3388172 - 62
- Oznaka:
- 0012752/100
- EAN:
- 4044774617152
LAPP 0012752/100 priključni vod ÖLFLEX 540 CP 2 x 0.75 mm² 100 m
0 %
1,640.00 KM1,645.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,640.00 KM1,645.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX 540 CP |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 2 x 0.75 mm² |
| Vanjski Ø | 8.2 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 0012752/100 |
| Tip | ÖLFLEX® 540 CP 2X0,75 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 540 CP 2X0,75 priključni kabel; 2X0,75; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





