LAPP 00127823/1000 priključni vod ÖLFLEX 540 CP 5 x 10 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388177 - 62
- Oznaka:
- 00127823/1000
- EAN:
- 4044774617893
- Kataloški br:
- 3388177 - 62
- Oznaka:
- 00127823/1000
- EAN:
- 4044774617893
LAPP 00127823/1000 priključni vod ÖLFLEX 540 CP 5 x 10 mm² 1000 m
1 %
98,700.00 KM99,590.00 KM
Štedite 890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
98,700.00 KM99,590.00 KM
Štedite 890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX 540 CP |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Presjek | 5 x 10 mm² |
| Vanjski Ø | 25.3 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 00127823/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® 540 CP 5G10 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 540 CP 5G10 spojni kabel; 5G10; U 0 /U: 450/750 V; PUR; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





