LAPP 0014176/1000 priključni vod 4 x 25 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388217 - 62
- Oznaka:
- 0014176/1000
- EAN:
- 4044776778271
- Kataloški br:
- 3388217 - 62
- Oznaka:
- 0014176/1000
- EAN:
- 4044776778271
LAPP 0014176/1000 priključni vod 4 x 25 mm² 1000 m
1 %
103,735.00 KM104,735.00 KM
Štedite 1,000.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
103,735.00 KM104,735.00 KM
Štedite 1,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 25 mm² |
| Presjek | 4 x 25 mm² |
| Vanjski Ø | 25.4 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0014176/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G25 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 H 4G25 priključni kabel; 4G25; U 0 /U: 450/750 V; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





